Blog

Výpis článků

Elektrokoloběžka, jednokolka, nebo skútr? Jak vybrat elektrické vozítko.
Elektrokoloběžka, jednokolka, nebo skútr? Jak vybrat elektrické vozítko.

Malá elektromobilita dnes nabízí hned několik způsobů, jak se rychle, levně a ekologicky pohybovat po městě. Nejčastěji si lidé vybírají mezi elektrokoloběžkou, elektrickou jednokolkou a elektrickým skútrem nebo motorkou. Každé z těchto vozítek se ale hodí někomu jinému a liší se rychlostí, dojezdem, cenou i tím, co musíte splnit, abyste na něm mohli legálně jezdit.

V tomto článku si jednoduše porovnáme všechny tři typy, ukážeme jejich výhody i nevýhody a poradíme, jak vybrat to pravé podle vašich potřeb. Na konci najdete přehlednou srovnávací tabulku i odpovědi na časté dotazy.

Tři typy elektrických vozítek v kostce

Než se pustíme do detailů, tady je rychlý přehled toho, mezi čím budete vybírat:

  • elektrokoloběžka – nejuniverzálnější a nejsnáze ovladatelná volba do města,
  • elektrická jednokolka – nejkompaktnější vozítko pro nadšence a pokročilé jezdce,
  • elektrický skútr nebo motorka – nejrychlejší a nejvýkonnější volba na delší trasy.

Nejde o to, které vozítko je „nejlepší“, ale o to, které nejlépe sedne vašemu stylu, trase a zkušenostem.

Elektrokoloběžka

Elektrokoloběžka je jasná jednička mezi městskými vozítky. Naučíte se na ni prakticky okamžitě, snadno ji složíte a vezmete s sebou do MHD i do bytu. Je to ideální volba pro každodenní dojíždění na krátké a střední vzdálenosti.

Výhody elektrokoloběžky

  • naučíte se na ni během pár minut,
  • skládací a snadno přenosná,
  • do 25 km/h bez řidičáku a povinného ručení,
  • příznivá pořizovací cena,
  • široká nabídka modelů.

Nevýhody elektrokoloběžky

  • omezená rychlost ve městě na 25 km/h,
  • menší kola hůř zvládají výrazné nerovnosti,
  • na dlouhé denní dojíždění má omezený dojezd.

Elektrokoloběžka se hodí nejvíc začátečníkům, studentům a všem, kdo chtějí rychlé a bezstarostné dojíždění po městě. Prohlédnout si je můžete v sekci elektrické koloběžky.

Elektrická jednokolka

Elektrická jednokolka je nejkompaktnější a pro mnohé i nejzábavnější vozítko. Drží se ve svislé poloze díky gyroskopickému samovyvažování a směr i rychlost ovládáte nakláněním těla. Výměnou za skladnost a zážitek je ale potřeba počítat s delším učením.

Výhody elektrické jednokolky

  • nejmenší a nejskladnější ze všech vozítek,
  • u výkonnějších modelů velký dojezd i rychlost,
  • skvělá ovladatelnost v hustém provozu,
  • jedinečný jízdní zážitek.

Nevýhody elektrické jednokolky

  • naučit se na ni vyžaduje několik dní tréninku,
  • právně spadá mezi osobní přepravníky s omezeními pro jízdu,
  • vyšší cena u pokročilejších modelů,
  • není vhodná pro úplné začátečníky bez trpělivosti.

Jednokolka je ideální pro nadšence a pokročilejší jezdce, kteří chtějí kompaktní vozítko s velkým dojezdem a nevadí jim investovat čas do učení. Jak vybrat konkrétní model jsme podrobně rozebrali v průvodci elektrickými jednokolkami.

Elektrický skútr nebo motorka

Když potřebujete jezdit rychleji než 25 km/h nebo na delší vzdálenosti, přichází na řadu elektrický skútr nebo motorka. Nabízí nejvyšší rychlost, pohodlí i dojezd, ale za cenu vyšší pořizovací ceny a nutnosti řidičáku a registrace.

Výhody elektrického skútru a motorky

  • nejvyšší rychlost i na rychlejší silnice,
  • největší pohodlí a stabilita,
  • dlouhý dojezd u výkonnějších modelů,
  • možnost vézt náklad i jet na delší trasy.

Nevýhody elektrického skútru a motorky

  • vyžaduje řidičák, registrační značku a povinné ručení,
  • vyšší pořizovací cena,
  • neskladný, potřebuje parkovací místo,
  • u výkonných modelů vyšší věková hranice.

Skútr nebo motorka se vyplatí těm, kdo dojíždějí na delší vzdálenosti, chtějí jezdit rychleji a hledají plnohodnotnou náhradu auta či benzínového skútru. Nabídku najdete v sekci elektrické motocykly.

Hlavní rozdíly na první pohled

Kritérium Koloběžka Jednokolka Skútr / motorka
Rychlost do 25 km/h 25–60 km/h 45–100+ km/h
Náročnost naučení okamžitě několik dní snadné
Skladnost dobrá (složí se) nejlepší žádná
Řidičák ne ne ano (dle výkonu)
Pořizovací cena nízká nízká až vyšší vyšší
Ideální pro začátečníky a studenty nadšence a pokročilé delší a rychlejší dojíždění

Co říká zákon

Každý typ vozítka má jiná pravidla, která je dobré znát ještě před nákupem:

  • elektrokoloběžka do 25 km/h a 25 kg se bere jako jízdní kolo – patří na cyklostezku nebo silnici, ne na chodník,
  • jednokolka spadá mezi osobní přepravníky – po chodníku či stezce smíte jen rychlostí chůze,
  • skútr a motorka jsou motorová vozidla – potřebují registrační značku, povinné ručení a odpovídající řidičák.

Pokud koloběžka překročí 25 km/h nebo 25 kg, posuzuje se už jako moped a vztahuje se na ni povinné ručení.

Nejčastější chyby při výběru

Ať zvolíte kterékoli vozítko, vyhněte se těmto omylům:

  • výběr jednokolky bez ochoty naučit se na ní jezdit,
  • pořízení koloběžky na trasy, kde nestačí její dojezd,
  • nákup výkonného skútru bez odpovídajícího řidičáku,
  • podcenění toho, kde dané vozítko smíte legálně používat,
  • rozhodování jen podle ceny bez ohledu na způsob využití.

Než se rozhodnete, ujasněte si délku své běžné trasy, zkušenosti a to, jestli chcete vozítko skládat a nosit s sebou. Podle toho výběr výrazně zúžíte.

Tip: Nevíte, jestli je pro vás lepší koloběžka, jednokolka, nebo skútr? Zastavte se u nás – jednotlivé typy vám porovnáme naživo, poradíme s legislativou i řidičákem a vybrané vozítko si můžete vyzkoušet.

Shrnutí: které vozítko je pro vás

Pokud chcete rychlé, levné a bezstarostné dojíždění s minimem učení, sáhněte po elektrokoloběžce. Jednokolka je volbou pro nadšence, kteří ocení maximální skladnost a nebojí se tréninku. A elektrický skútr nebo motorka dává smysl všem, kdo potřebují rychlost, pohodlí a delší dojezd a nevadí jim řidičák ani registrace.

Ať zvolíte cokoli, získáte tichý a úsporný způsob dopravy, který vám ušetří čas i peníze. Pokud si nejste jistí, rádi vám s výběrem poradíme.

Časté dotazy

Co se nejsnáz naučím?

Jednoznačně elektrokoloběžku, na té se svezete prakticky okamžitě. Nejnáročnější je jednokolka, kde je potřeba několik dní tréninku na zvládnutí vyvažování.

Které vozítko je nejrychlejší?

Elektrický skútr nebo motorka. Dostanou se přes 45 km/h a výkonné modely i přes 100 km/h. Koloběžky jsou ve městě omezené na 25 km/h.

Na co potřebuji řidičák?

Na elektrický skútr a motorku, podle výkonu skupinu AM, A1, A2 nebo A (v ČR i skupina B do 11 kW). Koloběžka do 25 km/h ani jednokolka řidičák nevyžadují.

Co je nejskladnější?

Jednokolka, protože je malá a lehká. Koloběžka se sice složí, ale je delší. Skútr a motorka jsou neskladné a potřebují parkovací místo.

Co je nejlevnější?

Nejnižší vstupní cenu mají elektrokoloběžky a základní jednokolky. Skútry a motorky patří k dražším, zato nabízejí nejvíc výkonu a pohodlí.

Kde smím s jednotlivými vozítky jezdit?

Koloběžka patří na cyklostezku nebo silnici jako kolo, ne na chodník. Jednokolka smí po chodníku či stezce jen rychlostí chůze. Skútr a motorka jezdí po silnici s registrační značkou a řidičákem.

Číst článek
NIU KQi3 Pro: výkon, dojezd a chytré funkce v jednom
NIU KQi3 Pro: výkon, dojezd a chytré funkce v jednom

NIU KQi3 Pro patří dlouhodobě k nejprodávanějším elektrokoloběžkám a není to náhoda. Nabízí vyvážený mix výkonu, dojezdu a praktičnosti za rozumnou cenu, takže poslouží na každodenní dojíždění po městě i na víkendové vyjížďky. Pokud hledáte spolehlivou koloběžku, která zvládne i delší trasy a kopce, patří KQi3 Pro mezi jasné tipy.

V tomto článku se podíváme na to, pro koho se NIU KQi3 Pro hodí, jaký má dojezd a výkon, jak je na tom s bezpečností a chytrými funkcemi a co všechno dostanete v balení. Na závěr shrneme výhody, nevýhody i nejčastější dotazy.

Pro koho je NIU KQi3 Pro

NIU KQi3 Pro je městská koloběžka pro dospělé, která cílí na jezdce hledající rovnováhu mezi cenou a výbavou. Ocení ji každý, kdo dojíždí do práce nebo do školy, chce se vyhnout přeplněné MHD a zároveň potřebuje koloběžku s dostatečným dojezdem i na delší trasy.

Díky silnějšímu motoru a dojezdu přes 50 km se hodí i tam, kde by slabší modely nestačily. Je to univerzální volba pro běžný městský provoz i pro výlety do přírody.

Dojezd a výkon

Srdcem KQi3 Pro je motor v zadním kole se jmenovitým výkonem 350 W a špičkovým výkonem až 700 W. Díky tomu koloběžka svižně zrychluje a vyjede i kopce se sklonem až 20 %. Maximální rychlost je 25 km/h, což odpovídá limitu pro městské koloběžky.

Baterie 48 V (10,2 Ah) nabízí dojezd přes 50 km na jedno nabití, takže na běžné dojíždění vydrží klidně několik dní. Plné nabití trvá zhruba 6 hodin z běžné zásuvky. K dispozici jsou čtyři jízdní režimy (E-Save, Sport, Custom a asistent chůze), mezi kterými snadno přepnete podle situace.

Bezpečnost a brzdy

NIU vsadila u KQi3 Pro na kombinaci dvojitých kotoučových brzd vpředu i vzadu doplněných o regenerativní brzdění EBS. Výsledkem je krátká brzdná dráha a plynulé, jisté zpomalování za každého počasí.

O viditelnost se stará ikonické přední LED světlo NIU HALO s dosvitem až 20 metrů a zadní brzdové světlo. Koloběžka je navíc chráněná stupněm krytí IP54, takže se nebojí ani jízdy v dešti nebo přes mokrou vozovku.

Skládání a přenášení

KQi3 Pro složíte ve dvou jednoduchých krocích, takže ji snadno vezmete do tramvaje, do výtahu nebo uklidíte do bytu. S hmotností kolem 20 kg není nejlehčí na trhu, ale díky kompaktním rozměrům a nosnosti 120 kg jde o praktického parťáka do města.

Chytré funkce a aplikace NIU

Koloběžku propojíte přes Bluetooth s aplikací NIU, která z ní dělá skutečně chytrý dopravní prostředek. V aplikaci koloběžku uzamknete, sledujete stav baterie a statistiky jízd, přepínáte jízdní režimy a instalujete aktualizace softwaru přímo do koloběžky. Elektronické uzamčení je navíc příjemným prvkem zabezpečení proti krádeži.

Technické parametry

Parametr NIU KQi3 Pro
Výkon motoru 350 W (špička 700 W)
Maximální rychlost 25 km/h
Dojezd přes 50 km
Baterie 48 V, 10,2 Ah
Doba nabíjení cca 6 hodin
Stoupavost až 20 %
Brzdy dvojité kotoučové + EBS
Krytí IP54
Hmotnost 20 kg
Nosnost 120 kg
Minimální věk / výška 14 let / 120 cm

Výhody a nevýhody NIU KQi3 Pro

Výhody

  • dojezd přes 50 km na jedno nabití,
  • silnější motor zvládající kopce do 20 %,
  • dvojité kotoučové brzdy s regenerací EBS,
  • voděodolnost IP54 a kvalitní LED osvětlení,
  • chytrá aplikace NIU s uzamčením,
  • skládání ve dvou krocích.

Nevýhody

  • hmotnost 20 kg, na delší nošení po schodech je znát,
  • rychlost omezená na 25 km/h (dáno zákonem pro město),
  • nabíjení trvá zhruba 6 hodin,
  • vyšší cena než u základních modelů.

Tip: U nás pořídíte NIU KQi3 Pro s kurzem jízdy zdarma a sadou cestovního nářadí. Před koupí si ji navíc můžete vyzkoušet na testovací jízdě, ať máte jistotu, že vám sedne.

Pro koho se NIU KQi3 Pro vyplatí

NIU KQi3 Pro je skvělá volba pro každého, kdo chce spolehlivou městskou koloběžku s dlouhým dojezdem a bezpečnou výbavou. Oproti základním modelům nabízí víc výkonu, delší dojezd i lepší brzdy, takže se hodí i na delší trasy a členitější terén.

Pokud hledáte nejlehčí nebo nejlevnější koloběžku, poohlédněte se po jednodušších modelech. Ale jestli chcete univerzálního parťáka na každý den s rezervou do zásoby, KQi3 Pro vás nezklame. Prohlédnout si ji můžete v sekci elektrické koloběžky nebo přímo na stránce NIU KQi3 Pro.

Časté dotazy

Jaký má NIU KQi3 Pro dojezd?

Na jedno nabití ujede přes 50 km díky baterii 48 V (10,2 Ah). V reálném provozu počítejte s o něco nižším číslem podle stylu jízdy, hmotnosti jezdce a počasí.

Jak rychle NIU KQi3 Pro jede?

Maximální rychlost je 25 km/h, což odpovídá limitu pro městské koloběžky. Díky tomu se z pohledu zákona bere jako jízdní kolo a nepotřebuje registraci ani povinné ručení.

Kolik NIU KQi3 Pro váží a jakou má nosnost?

Koloběžka váží zhruba 20 kg a její nosnost je 120 kg, takže pohodlně uveze i jezdce s naloženým batohem.

Je NIU KQi3 Pro voděodolný?

Ano, má krytí IP54, takže zvládne jízdu v dešti i přes mokrou vozovku. Neměli byste ji ale ponořovat do vody ani mýt vysokotlakou myčkou.

Od kolika let se na KQi3 Pro smí jezdit?

Doporučený minimální věk je 14 let a minimální výška jezdce 120 cm. Do 18 let je navíc v Česku povinná přilba.

Jak dlouho trvá nabití baterie?

Plné nabití z běžné zásuvky trvá přibližně 6 hodin. Na běžné dojíždění pak koloběžka vydrží klidně několik dní.

Číst článek
Pro koho je Silence S02?
Pro koho je Silence S02?

Silence S02 je robustní městský skútr s praktickým plochým stupátkem, navržený pro každodenní provoz. Původně vznikl pro kurýry a firemní flotily, ale díky spolehlivosti a nízkým provozním nákladům si oblíbili i běžní jezdci. Ocení ho každý, kdo dojíždí po městě, chce se vyhnout drahému benzínu a zároveň potřebuje stroj, který snese denní zátěž a nevyžaduje složitou údržbu.

Skvěle poslouží také těm, kdo bydlí v bytě bez možnosti nabíjet skútr přímo u parkování. Vyjímatelná baterie z něj dělá jeden z mála elektroskútrů, který reálně nabijete i ve třetím patře bez garáže.

Vyjímatelná baterie: hlavní devíza modelu

Srdcem Silence S02 je lithium-iontová baterie o kapacitě 5,6 kWh s patentovaným systémem „trolley“. Zní to složitě, v praxi je to ale geniálně jednoduché – zatáhnete za madlo, vyklopí se kolečka a baterii odvezete k libovolné zásuvce stejně jako kufr na kolečkách.

Nabíjení pak probíhá z běžné 230V zásuvky díky integrované nabíječce, plné dobití trvá zhruba 7 až 9 hodin. Odpadá tak největší starost majitelů elektroskútrů: nemusíte řešit zásuvku u parkování ani natahování prodlužováků z okna. Baterie je navíc stejná jako u dalších modelů Silence, což zvyšuje dostupnost náhradních dílů.

Dvě verze: L1e a L3e

Silence S02 si vyberete ve dvou provedeních, která se liší rychlostí, výkonem a potřebným řidičákem. Technika i baterie zůstávají u obou stejné.

Silence S02 L1e

Verze L1e je moped s rychlostí omezenou na 45 km/h a výkonem motoru 2 kW (špička 2,9 kW). Řídit ji smíte se skupinou AM už od 15 let. Díky nejúspornějšímu nastavení nabízí nejdelší dojezd – až 152 km podle cyklu WMTC. Je to ideální volba pro klidné dojíždění po městě a pro mladší jezdce.

Silence S02 L3e

Verze L3e je plnohodnotný motocykl s rychlostí až 85 km/h a výkonem 4 kW (špička 6,3 kW), takže se s ním pohodlně zařadíte do rychlejšího provozu i mimo centrum. Spadá do kategorie A1 – v České republice na něj stačí i běžný řidičák skupiny B (do 11 kW). Navíc dostává sériově tempomat. Dojezd činí až 138 km podle WMTC.

Výbava a bezpečnost

Silence S02 rozhodně není holý stroj. Ke standardní výbavě patří:

  • brzdy CBS nebo ABS s rekuperací energie při brzdění,
  • plné LED osvětlení vpředu i vzadu pro lepší viditelnost,
  • tři jízdní režimy (Eco, City, Sport) a zpátečka pro snadné manévrování,
  • aplikace MySilence pro start, lokalizaci a sdílení skútru,
  • nízko uložené těžiště díky umístění baterie u podlahy, což zlepšuje stabilitu.

Nový model 2026 navíc přináší větší přední kolo (16 palců místo 14), sériové čelní sklo, přehlednější digitální displej a hlavně prostor pod sedlem, kam se konečně vejde přilba. To byla u předchozí generace jedna z mála slabin a Silence ji vyřešil.

Technické parametry

Parametr Silence S02 L1e Silence S02 L3e
Kategorie moped L1e motocykl L3e
Maximální rychlost 45 km/h 85 km/h
Výkon (nominál / špička) 2 / 2,9 kW 4 / 6,3 kW
Baterie 5,6 kWh, vyjímatelná 5,6 kWh, vyjímatelná
Dojezd (WMTC) až 152 km až 138 km
Nabíjení (230 V) cca 7–9 hodin cca 7–9 hodin
Řidičský průkaz AM (od 15 let) A1 / v ČR skupina B
Brzdy CBS nebo ABS + rekuperace CBS nebo ABS + rekuperace
Pohotovostní hmotnost 91 kg 91 kg
Užitečné zatížení 175 kg 175 kg

Výhody a nevýhody Silence S02

Výhody

  • vyjímatelná baterie s kolečky a madlem, nabijete ji kdekoli,
  • nabíjení z běžné 230V zásuvky,
  • dlouhý dojezd až 152 km (WMTC),
  • robustní konstrukce stavěná na denní provoz,
  • bohatá výbava včetně aplikace a rekuperace,
  • verze L3e i na řidičák skupiny B (v ČR).

Nevýhody

  • baterie váží 41 kg, manipulace vyžaduje trochu síly,
  • nabíjení je pomalejší (7–9 hodin),
  • plochá utilitární konstrukce nesedne každému esteticky,
  • zaměřený spíš na jednoho jezdce a náklad než na sportovní jízdu.

Tip: Chcete si nejdřív vyzkoušet, jak se Silence S02 ovládá a jak náročná je manipulace s baterií? Zastavte se u nás – rádi vám s výběrem verze poradíme a vybraný model si můžete otestovat v naší půjčovně.

Pro koho se Silence S02 vyplatí

Silence S02 je jasná volba pro praktické jezdce, kteří chtějí spolehlivý městský stroj s nízkými provozními náklady a bez starostí s nabíjením. Verze L1e potěší mladší jezdce a ty, komu stačí 45 km/h, verze L3e zase každého, kdo chce jezdit svižněji a využít i řidičák skupiny B.

Pokud hledáte elegantní sporťák do zatáček, poohlédněte se jinde. Ale jestli chcete odolného a chytrého parťáka na každodenní dojíždění nebo rozvoz, málokterý elektroskútr vám nabídne stejnou praktičnost. Kompletní nabídku i aktuální cenu najdete v sekci elektrické motocykly.

Časté dotazy

Jak dlouho trvá nabití baterie Silence S02?

Baterie 5,6 kWh se z běžné 230V zásuvky nabije zhruba za 7 až 9 hodin díky integrované nabíječce. Nemusíte ji přitom nabíjet u skútru – díky kolečkům a výsuvnému madlu ji odvezete jako kufr až k zásuvce.

Jaký řidičák potřebuji na Silence S02?

Na verzi L1e (do 45 km/h) stačí skupina AM od 15 let. Verze L3e (do 85 km/h) spadá do kategorie A1 – v České republice na ni stačí i běžný řidičák skupiny B (do 11 kW), platný na území ČR.

Jaký má Silence S02 dojezd?

Podle cyklu WMTC uvádí výrobce až 152 km u verze L1e a až 138 km u verze L3e. V reálném městském provozu počítejte spíš se 100, resp. 90 km podle stylu jízdy a počasí.

Unese Silence S02 i náklad?

Ano. Maximální užitečné zatížení je 175 kg (řidič a náklad). Díky plochému stupátku a robustní konstrukci je S02 oblíbený hlavně pro převoz nákladu a kurýrní rozvoz.

Můžu baterii nabíjet doma v bytě?

Ano, a je to jedna z hlavních výhod modelu. Vyjímatelná baterie má kolečka i výsuvné madlo, takže ji odvezete k jakékoli zásuvce – ideální, pokud u parkování nemáte kam skútr připojit.

Čím se liší model 2026 od starší verze?

Model 2026 přináší větší přední kolo (16 palců), sériové čelní sklo, nový digitální displej, prostor pod sedlem na přilbu a modernizovaný design. Osvědčená technika – motor, baterie 5,6 kWh i systém trolley – zůstává stejná.

Číst článek
Jak vybrat elektrický skútr nebo motorku: L1e vs. L3e a jaký řidičák potřebujete
Jak vybrat elektrický skútr nebo motorku: L1e vs. L3e a jaký řidičák potřebujete

 

Elektrické skútry a motorky přestávají být kuriozitou a stávají se plnohodnotnou alternativou benzínu i městské hromadné dopravy. Tichý provoz, minimální náklady na „palivo“ a žádné emise mluví jasně. Na rozdíl od elektrokoloběžky ale u motorky rozhoduje jedna věc, na kterou se snadno zapomíná: do jaké právní kategorie stroj patří a jaký řidičský průkaz na něj potřebujete.

V tomto průvodci si vysvětlíme rozdíl mezi kategoriemi L1e a L3e, projdeme, jaký řidičák je potřeba, na které parametry se při výběru zaměřit, a doporučíme konkrétní modely z aktuální nabídky pro rok 2026 – od městských skútrů až po terénní enduro.

Ve zkratce:

  • L1e = moped do 45 km/h, řidičák skupiny AM od 15 let.
  • L3e = motocykl nad 45 km/h, řidičák podle výkonu (A1 / A2 / A).
  • Se skupinou B smíte v ČR jezdit na strojích do 11 kW (kategorie A1).
  • Oba typy jsou motorová vozidla – vyžadují SPZ i povinné ručení.

Elektrický skútr, moped, nebo motorka? Ujasněte si pojmy

V praxi se názvy prolínají, ale z pohledu zákona jde o dvě klíčové kategorie. Moped je vozidlo kategorie L1e s konstrukční rychlostí omezenou na 45 km/h. Motocykl spadá do kategorie L3e a jede rychleji než 45 km/h. Slovo „skútr“ přitom označuje jen typ konstrukce (nízký nástup, plná kapotáž) – skútr tak může být podle výkonu buď mopedem L1e, nebo motocyklem L3e.

Právě kategorie určuje, jaký řidičák budete potřebovat, od kolika let smíte jezdit a jestli se dostanete i na rychlostní silnice. Proto s ní začneme.

Kategorie L1e vs. L3e: hlavní rozdíl při výběru

Co je kategorie L1e (moped)

Do kategorie L1e patří dvoukolová vozidla s maximální konstrukční rychlostí 45 km/h a jmenovitým výkonem motoru zpravidla do 4 kW. Řídit je smíte s řidičským průkazem skupiny AM už od 15 let (postačí i jakákoli vyšší skupina). Moped musí mít registrační značku a sjednané povinné ručení. Je ideální pro dojíždění po městě, kde beztak rychleji nejedete.

Co je kategorie L3e (motocykl)

Kategorie L3e zahrnuje motocykly s rychlostí nad 45 km/h a vyšším výkonem. Potřebný řidičák se odvíjí od výkonu: A1 do 11 kW (od 16 let), A2 do 35 kW (od 18 let) a A nad 35 kW (od 24 let, resp. dříve při postupu z A2). I motocykl L3e musí mít SPZ a povinné ručení. Tato kategorie sahá od svižných městských skútrů až po výkonné terénní stroje.

Parametr L1e (moped) L3e (motocykl)
Max. rychlost 45 km/h nad 45 km/h
Výkon (orientačně) do 4 kW od jednotek do desítek kW
Řidičský průkaz AM A1 / A2 / A (dle výkonu)
Minimální věk 15 let 16 / 18 / 24 let
Jízda se skupinou B Ano (v ČR) Ano, jen do 11 kW (v ČR)
SPZ a povinné ručení Povinné Povinné
Kam se hodí Město, dojíždění Město, okresky, terén

Pozor na skupinu B. V Česku opravňuje řidičák na auto (skupina B) k řízení motocyklů kategorie A1, tedy strojů do 11 kW – a to pouze na území ČR. Výkonnější L3e (například terénní modely s 32 kW) už vyžadují A2 nebo A. U konkrétního modelu si proto vždy ověřte jeho výkon a potřebnou skupinu, ideálně přímo u nás nebo na úřadě.

Podle čeho vybírat: klíčové parametry

  • Reálný dojezd – udávané hodnoty jsou z úsporného režimu. Počítejte s rezervou; v zimě a při svižné jízdě dojezd klesá.
  • Výkon a rychlost – nejde jen o „nejvyšší číslo“. Rozhoduje, zda budete jezdit po městě, nebo i po rychlejších silnicích.
  • Baterie – kapacita v kWh, doba nabíjení a hlavně to, zda je vyjímatelná. Bez zásuvky u parkování je vyjímatelná baterie zásadní.
  • Nosnost a jízda ve dvou – ověřte maximální zatížení a to, zda je stroj homologovaný pro spolujezdce.
  • Zabezpečení – integrovaná GPS, alarm a ovládání přes aplikaci výrazně snižují riziko krádeže.
  • Výbava a brzdy – kombinovaný brzdový systém (CBS) nebo ABS, kvalitní světla a úložný prostor zvyšují bezpečnost i praktičnost.

Do města, nebo do terénu? Vyberte podle využití

Do města a na dojíždění

Tady vyhrávají skútrové modely s homologací pro silnice, které kladou důraz na dojezd, komfort, úložný prostor a nízké provozní náklady. Skvěle poslouží k cestě do práce, na nákupy i pro kurýrní rozvoz.

Do terénu a pro zábavu

Lehké elektrické enduro stroje nabízejí okamžitý zátah a nízkou hmotnost. Část modelů má i silniční homologaci (L1e/L3e), jiné jsou určené výhradně mimo veřejné komunikace – vždy si ověřte konkrétní verzi.

Váš profil Doporučený typ
Do 45 km/h, dojíždění po městě, řidičák od 15 let Elektrický moped L1e
Rychlejší dojíždění, občas rychlostní silnice, řidičák B Elektrický skútr L3e do 11 kW
Maximální výkon, jízda ve dvou, delší trasy Výkonný skútr / motocykl L3e
Terén, zábava, adrenalin Elektrické enduro (dle homologace)

Doporučené elektrické skútry a motorky (2026)

Následující modely pokrývají celé spektrum od městského dojíždění po terén. Kompletní a aktuální nabídku najdete v sekci elektrické motocykly.

Model Kategorie Rychlost Pro koho
Silence S02 L1e i L3e 45 / ~90 km/h Město, dojíždění, kurýři
NIU MQi GT 100 L3e až 100 km/h Svižné město, jízda ve dvou
Horwin EK3 / SK3 Plus L3e ~95–100 km/h Elegantní městská jízda
Mopedix Electrix moped městská Fanoušci české výroby
Sur-Ron Light Bee / Ultra Bee L1e / L3e terénní Enduro, zábava
Talaria Komodo L3e (32 kW) terénní Výkon, terén (řidičák A2/A)

Silence S02

Silence S02 je robustní městský parťák dostupný ve verzi L1e (do 45 km/h) i L3e (do zhruba 90 km/h). Jeho hlavní devízou je vyjímatelná baterie s integrovanými kolečky a výsuvným madlem – odvezete ji k zásuvce jako kufr. S kapacitou kolem 5,6 kWh nabízí solidní dojezd přes 100 km a díky vysoké nosnosti je oblíbený i u kurýrů.

NIU MQi GT 100

NIU MQi GT 100 je novinka pro dynamickou městskou jízdu. Rychlost až 100 km/h a výkon 6500 W zvládne i jízdu ve dvou a rychlejší silnice, takže se neztratíte ani mimo centrum. NIU navíc nabízí propracovanou aplikaci se zabezpečením a diagnostikou.

Horwin EK3 a SK3 Plus

Horwin EK3 a SK3 Plus spojují elegantní design s výkonem špičky elektromobility. Dosahují rychlosti kolem 95–100 km/h; SK3 Plus prošel letos výraznou inovací s centrálním motorem a řemenovým převodem. Volba pro toho, kdo chce styl i svižnou jízdu po městě.

Mopedix Electrix

Mopedix Electrix je první český elektrický moped s certifikací TÜV SÜD. Ocení ho ti, kdo dávají přednost tuzemské výrobě a zázemí. Ideální městský moped kategorie L1e do dojíždění na krátké a střední vzdálenosti.

Sur-Ron a Talaria (terén)

Pokud vás láká terén, sáhněte po lehkých endurech Sur-Ron (Light Bee, Ultra Bee) nebo Talaria (Komodo, Sting). Nabízejí okamžitý zátah a nízkou hmotnost. Pozor na výkon: Talaria Komodo má 32 kW, takže na silnici potřebujete řidičák A2 nebo A – rozhodně na ni nestačí skupina B.

Nejčastější chyby při výběru elektrického skútru

  • Honba za maximální rychlostí místo reálného dojezdu. Do města je 100 km/h často zbytečné, cennější je jistota, že dojedete zpět.
  • Ignorování řidičské skupiny. Koupit výkonný 32kW stroj L3e a jezdit na skupinu B je nelegální a hrozí pokuta i problém s pojišťovnou.
  • Podcenění zabezpečení. Elektrický skútr je lákavý terč – zámek, alarm a GPS by měly být samozřejmostí.
  • Přehlédnutí typu baterie. Bez zásuvky u parkování je bez vyjímatelné baterie nabíjení každodenní boj.
  • Nákup nehomologovaného stroje na silnici. Stroje bez homologace patří jen mimo veřejné komunikace.

Závěr: vyberte podle využití, ne jen podle čísel

Správný elektrický skútr nebo motorka vychází z toho, jak a kde budete jezdit, jaký máte řidičák a zda máte kde nabíjet. Pro klidné městské dojíždění stačí moped L1e, na svižnější jízdu poslouží skútr L3e a pro terén jsou tu lehká enduro. Vždy si předem ověřte kategorii a potřebnou řidičskou skupinu konkrétního modelu.

Nevíte si rady s výběrem? Prohlédněte si aktuální nabídku elektrických motocyklů a skútrů nebo nám napište – rádi doporučíme model přesně na míru vašim potřebám.

Časté otázky

Jaký řidičský průkaz potřebuji na elektrickou motorku?

Záleží na kategorii a výkonu. Na moped kategorie L1e (do 45 km/h) stačí skupina AM od 15 let. Na motocykl L3e potřebujete podle výkonu skupinu A1 (do 11 kW), A2 (do 35 kW) nebo A (nad 35 kW). Držitel řidičáku skupiny B může v Česku legálně jezdit na motocyklech A1, tedy i na slabších modelech L3e do 11 kW.

Můžu jezdit na elektrické motorce se skupinou B (řidičák na auto)?

Ano, ale jen na strojích do 11 kW. V České republice opravňuje skupina B k řízení motocyklů kategorie A1 (do 125 cm³ / 11 kW) na území ČR. Výkonnější modely L3e nad 11 kW, například terénní stroje s 32 kW, už vyžadují skupinu A2 nebo A.

Potřebuje elektrický skútr povinné ručení a SPZ?

Ano. Elektrické skútry a motorky kategorií L1e a L3e jsou motorová vozidla, proto musí mít registrační značku (SPZ) a sjednané povinné ručení, stejně jako klasická motorka. Jiná pravidla platí pro elektrokoloběžky.

Jaký dojezd má elektrický skútr na jedno nabití?

Reálný dojezd městských elektroskútrů se obvykle pohybuje mezi 60 a 130 km podle kapacity baterie, stylu jízdy a počasí. Udávané hodnoty výrobců bývají naměřené v úsporném režimu, v běžném provozu proto počítejte s nižším číslem.

Lze baterii vyjmout a nabíjet ji doma v bytě?

U řady modelů ano. Například Silence S02 má vyjímatelnou baterii s kolečky a výsuvným madlem, takže ji odvezete k zásuvce jako kufr. Vyjímatelná baterie je klíčová, pokud u parkovacího místa nemáte přístup k elektřině.

Elektrická motorka do města, nebo do terénu – co si vybrat?

Do města a na dojíždění se hodí skútrové modely s homologací pro silnice (Silence, NIU, Horwin) s důrazem na dojezd, komfort a zabezpečení. Do terénu a pro zábavu jsou určené lehké enduro stroje (Sur-Ron, Talaria); u nich ověřte, zda konkrétní verze má homologaci pro provoz na pozemních komunikacích.

Číst článek

Ovládací prvky výpisu

18 položek celkem